Poniedziałek, 28 września 2020r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 94 dni

13.01.2020

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE 2019

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Tegoroczne jasełka przygotowali uczniowie klas 2a, 2b i 2d.

W tym roku podczas jasełek publiczność miała możliwość po raz kolejny przeżyć historię Dzieciątka, Marii i Józefa. Całość przedstawienia została przepleciona kolędami, pastorałkami oraz układem tanecznym. Na przedstawienie zostali zaproszeni wszyscy uczniowie naszej szkoły, dyrekcja oraz rodzice występujących uczniów.

Jasełka wzbudziły duże poruszenie oraz wiele pozytywnych wrażeń. Umiliły bożonarodzeniowe oczekiwanie, które powinno być okresem radości i życzliwości oraz czasu spędzonego w gronie najbliższych.