wysoki kontrast
wysoki kontrast
czcionka A++
czcionka A+
czcionka A
menu dla osób niepełnosprawnych
   Niedziela, 24 stycznia 2021r., czyli do końca roku kalendarzowego pozostało 342 dni

linklinklinklink

 02.11.2020

PASOWANIE NA UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHORZOWIE

brak obrazu
Minęło już kilka tygodni od chwili, gdy dla Pierwszoklasistów zabrzmiał głos pierwszego szkolnego dzwonka.  Zdążyliśmy się wzajemnie poznać, polubić, a nawet zaprzyjaźnić. Teraz przyszedł czas na uroczyste „PASOWANIE NA UCZNIA” naszej Szkoły.
We wtorek, 13 października nasi najmłodsi uczniowie, w obecności Pana Dyrektora, wychowawców klas oraz zaproszonych na uroczystość nauczycieli naszej szkoły, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali  oficjalnie przyjęci do naszej społeczności uczniowskiej. Przy tej okazji zaprezentowali też swoje pierwsze umiejętności zdobyte w szkole.
Drodzy Mali Przyjaciele, gorąco Was witamy i pozdrawiamy!
Od dzisiaj tworzycie z nami wielką szkolną rodzinę. Waszymi przewodnikami po ogromnej krainie wiedzy będą nauczyciele i rodzice, ale też starsi koledzy, którzy  chętnie podadzą  Wam pomocną dłoń. Zapraszamy do nowej przygody, którą jest nauka. Powodzenia i wspaniałej podróży!!! 

 22.12.2020
zdjęcie

 22.12.2020
zdjęcie
Wiary, która odmieni nasze serca, Nadziei, że jutro będzie lepsze,Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy. Wesołych świąt Bożego Narodzenia Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, Koleżankom, Kolegom i Rodzicom życzy Samorząd Uczniowskiz opiekunkami. czytaj dalej dalej

 22.12.2020
zdjęcie

 22.12.2020
zdjęcie
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy 3b i 6a biorą udział w projektach eTwinning. Jest to program współpracy i wymiany doświadczeń między przedszkolami i szkołami w całej Europie (i nie tylko). czytaj dalej dalej

 30.11.2020
zdjęcie
zamknij

zamknij
zamknij